Tadeusz Śląski i Urszula Reńska  chcą założyć Fundację w Londynie UK

Fundacja Dom Serce Do Serca
0,00 zł (0.00%)
 • Kwota celu: 120 000,00 zł
 • Potrzebne jeszcze: 120 000,00 zł
 • Wpłaciło: 0 osób
 • Zakres działania:
  Dzieci Edukacja Kultura i sztuka Leczenie Niepełnosprawni
 • Miejsce:
  Londyn UK
 • Data zgłoszenia:
  05.12.2016
 • Data zakończenia:
  05.12.2017

Opis celu

Komitet założycielski: dnia 18 lutego 2016 r., w osobach Tadeusz Śląski i Urszula Reńska  chcą założyć Fundację w Londynie UK.

Prosimy o wsparcie finansowe, aby założyć fundację musimy zgromadzić zabezpieczenie finansowe w wysokości 30.000PLN, konsultacja i przygotowanie prawne, napisanie programu i przygotowanie całej dokumentacji około 30.000PLN, po uzyskaniu uprawnień należy ubezpieczyć wolontariuszy, załatwić wszelkie uprawnienia i szkolenia oraz mieć na początek: na przejazdy dla wolontariuszy, gorący posiłek dla potrzebujących. Utworzenie strony internetowej. Ogółem potrzebna kwota w wysokości 120.000PLN. Pomagam ludziom w potrzebie już od 12 lat w Londynie, ale to są znikome możliwości indywidualne, jako wolontariusz i dyrektor działam w Polskiej Fundacji Dom Serce Do Serca w Londynie od 20 marca 2015r. Fundacja nie ma uprawnień w Wielkiej Brytanii, jako Fundacja do skorzystania z finansowania na terenie Londynu, wciąż działamy, jako społecznicy, nie mamy nawet swojego biura, środków finansowych. Spotykamy się prywatnie w domach wolontariuszy, którzy finansują ze własnych pieniędzy: przejazdy, zakupy dla potrzebujących.

Mamy duże osiągnięcia; jako Polska Fundacja pomagająca Polakom i nie tylko emigrantom na emigracji, przepracowaliśmy 1455 godzin społecznie od grudnia 2014r. do grudnia 2015r. Działając, jako Fundacja zarejestrowana w Londynie - Wielkiej Brytanii mamy szansę prężnego rozwoju i finansowania naszego projektu: - Dom Nauki języka angielskiego, kursy dokształcające zawodowy, kursy przepisów bezpieczeństwa pracy, zaangażowania osób niepełnosprawnych. -Autobusy zbierające ludzi, którzy znaleźli się na ulicy w ciężkiej sytuacji życiowej. - konsultacje księgowe i prawne dla emigracji pracującej w Londynie. - większa współpraca z angielskimi Fundacjami.

Urszula Reńska Dyrektor Fundacji.

Inne cele tej fundacji

Pomagacze

Już dziś koniecznie polub nas na Facebooku!
part of: Vantis Holding
© Copyrights 2016, Wszelkie prawa zastrzeżone przez zaangazowani.org