Centrum Wspinaczkowe Forteca

Centrum Wspinaczkowe Forteca
ul. Racławicka 60
30-017 Kraków

http://www.cwf.pl/

O naszej firmie

Centrum Wspinaczkowe FORTECA to bardzo szeroka oferta kierowana zarówno dla dzieci, miłośników wspinaczki i osób, które dopiero zaczynają przygodę ze ściankami wspinaczkowymi. W naszej ofercie znajdują się:

Urodziny dla dzieci – jest to program imprezy, który  składa się z dwóch godzin różnych zabaw sportowo-linowo-wspinaczkowych, dostosowanych do wieku uczestników np.: wspinaczka z asekuracją na niskich i wysokich ściankach, układanie wieży ze skrzyń, huśtawka, pajęczyna, przeciąganie liny, wspinaczka po drabince Bachara, zabawa w 17-metrowej wieży, wahadło, tor przeszkód, itp. W czasie imprezy urodzinowej dzieci są pod opieką wykwalifikowanych instruktorów.

Kursy do prac na wysokości - każdy kto pracuje na wysokości powyżej 2 metrów musi, zgodnie z przepisami BHP, ukończyć kurs wysokościowy. Prowadzimy profesjonalne szkolenia 2-dniowe oraz 3-dniowe, oparte na aktualnych normach i przepisach prawnych w zakresie bezpiecznej pracy na wysokości. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i przeszkoloną kadrę instruktorów. Podczas szkoleń szczególną wagę przywiązujemy do zajęć praktycznych oraz problematyki związanej z ratownictwem i udzielaniem pierwszej pomocy. Po pomyślnym ukończeniu kursu wystawiamy świadectwo/certyfikat, który uprawnia do wykonania prac wysokościowych.

Kurs wspinaczki skalnej - 6-dniowy – jest to podstawowy kurs wspinaczkowy, przygotowujący do samodzielnego wspinania w skałkach zarówno na drogach ubezpieczonych jak i nieubezpieczonych. 3-dniowy – jest to kurs przygotowujący do samodzielnego wspinania na drogach ubezpieczonych. Daje również podstawy do korzystania ze sztucznych obiektów.

W programie centrum wspinaczkowego FORTECA jest także ASEKURACJA/WARSZTATY WSPINACZKOWE DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI oraz JEDNODNIOWE WYJAZDY W SKAŁY.

Już dziś koniecznie polub nas na Facebooku!
part of: Vantis Holding
© Copyrights 2016, Wszelkie prawa zastrzeżone przez zaangazowani.org