Eduneo Sp. z o.o.

Eduneo Sp. z o.o.
ul. Tarnowska 18
33-300 Nowy Sącz

www.eduneo.pl

O naszej firmie

Eduneo to siła wywołująca pozytywną zmianę. Unikalny program Eduneo Change&Succeed obejmuje pakiet komplementarnych treningów, dobranych zgodnie ze strategią stymulowania zmiany poprzez rozwój naturalnego potencjału. W Eduneo wierzymy, że jedyną strategią zmiany skutecznie prowadzącą do celu jest odkrywanie, rozwijanie i utrwalanie Twojego potencjału.

Kierujemy się wizją nakreśloną ponad 2000 lat temu przez największych filozofów, zgodnie z którą wszystko czego potrzebujesz jest w Tobie. Naszym zadaniem jest pomóc Ci to odkryć i w pełni rozwinąć. Dobierając trenerów, treningi i warsztaty dbamy o to, abyś zmieniał się wyłącznie na lepsze. To dlatego dzięki zachodzącym w Tobie zmianom stajesz się coraz bardziej sobą. Zmieniając się z Eduneo to Ty zarządzasz swoimi celami, a nie Twoje cele – Tobą.

W jaki sposób najlepiej dokonać zmiany? Czasem zmiana polega na rozwinięciu skrzydeł, kiedy indziej – na zrozumieniu, że się je od dawna posiada. Bywa, że istotą zmiany jest umocnienie przekonania o wyborze właściwej drogi, czasami zaś jej sednem jest nabycie umiejętności orientacji w gąszczu krzyżujących się ścieżek. Najczęściej jednak osiągnięcie sukcesu wymaga sprawnego zintegrowania wszystkich tych procesów.

W Eduneo otrzymujesz możliwość pracy z prawdziwą elitę coachów, trenerów i doradców, którzy od kilkunastu lat nieustannie pomagają innym realizować założone cele. Dzięki temu zyskujesz pewność, że nic co Cię spotka nie będzie przypadkowe, a wszystko będzie podporządkowane rozwijaniu Twojego potencjału.

Cele, które wspieramy jako Organizacja Społecznie Zaangażowana

Już dziś koniecznie polub nas na Facebooku!
part of: Vantis Holding
© Copyrights 2016, Wszelkie prawa zastrzeżone przez zaangazowani.org