FOSFAN Spółka Akcyjna

FOSFAN Spółka Akcyjna
ul. Nad Odrą 44/65
71-820 Szczecin

http://fosfan.pl/pl/

O naszej firmie

Marka FOSFAN to produkty dostosowane do wysokich wymagań stawianych przez rynek i naszych klientów. W swojej ofercie mamy stały asortyment nawozów oraz nawozy dopasowane do indywidualnych potrzeb odbiorców. Pracujemy zgodnie ze standardami ISO, zdobywając co roku wiele prestiżowych nagród oraz wyróżnień w konkursach, na wystawach i targach. Działamy z pasją i zaangażowaniem, by zagwarantować prawidłowy wzrost i rozwój roślin.

Prowadzenie świadomej polityki prośrodowiskowej jest jednym z priorytetów naszej działalności. W 2000 r. przystąpiliśmy do międzynarodowego programu Odpowiedzialność i Troska (Responsible Care®), który jest dobrowolną inicjatywą światowego przemysłu chemicznego na rzecz ochrony środowiska. Zobowiązaliśmy się do działania na rzecz ciągłego minimalizowania oddziaływania przedsiębiorstwa na otaczające środowisko, poprawy stanu bezpieczeństwa technicznego i ochrony zdrowia naszych pracowników, a także społeczności lokalnej.

Naszą misją jest produkcja wysokiej jakości nawozów, gwarantujących prawidłowy wzrost i rozwój roślin oraz świadczenie usług logistycznych zgodnie z najwyższymi standardami. Wykorzystując nowoczesną technologię tworzymy zbalansowane produkty, cieszące się uznaniem profesjonalistów i hobbystów. Przedsięwzięcia prowadzimy z pasją i zaangażowaniem. Wykorzystując 70-letnie doświadczenie, systematycznie rozwijamy naszą działalność. W pełni świadomie podwyższamy swoje kwalifikacje w zakresie ochrony środowiska naturalnego. Wiedzę tę wykorzystujemy zazieleniając świat każdego dnia.

Już dziś koniecznie polub nas na Facebooku!
part of: Vantis Holding
© Copyrights 2016, Wszelkie prawa zastrzeżone przez zaangazowani.org