Fundacja "Serca dla Maluszka"

Fundacja "Serca dla Maluszka"

Województwo: śląskie,
Adres: Bielsko-Biała 43-300
Kowalska 89
KRS: 0000387207

fundacjasercadlamaluszka.pl

O naszej fundacji

Działania fundacji "Serca dla Maluszka" ukierunkowane są na otaczanie opieką i pomocą maluchów pokrzywdzonych przez los, ze szczególnym uwzględnieniem trudnej sytuacji dzieci niepełnosprawnych i dzieci pochodzących z rodzin ubogich. Aby pozyskać środki finansowe na powyższe cele, Fundacja „Serca dla Maluszka” tworzy projekty o charakterze zarówno lokalnym jak i ogólnokrajowym. Mającymi charakter ciągły przedsięwzięciami Fundacji są organizowane cyklicznie, dwa razy w roku zbiórki żywności: grudniowa: „ZRÓB COŚ DOBREGO W TE ŚWIĘTA” oraz kwietniowa: „WIELKA NOC – WIELKIE SERCE”.

Dzięki prowadzonym zbiórkom publicznym pozyskujemy fundusze na finansowanie rehabilitacji oraz leczenia dla Dzieci z całej Polski. Mimo, że działamy od niedawna udało się nam pomóc naszym kochanym Maluszkom na kwotę 600.000,00 zł! Poprzez zakup sprzętu komputerowego, obuwia, odzieży i zabawek - wspieramy również dzieci osierocone w ramach Projektu Kolorowe Domy Dziecka.

Marzeniem Fundacji oprócz zapewnienia coraz większej, stałej i regularnej pomocy finansowej dzieciom chorym, są kolejne sukcesy w ramach projektu „Kolorowe Domy Dziecka”. Chcemy, aby osierocone dzieci przebywające w placówkach opiekuńczych mogły kolorowo spędzać czas – uczyć się, bawić, cieszyć. Pragniemy wyposażyć świetlice tak, aby maluchy, które w nich przebywają nie czuły się gorsze od dzieci z normalnych domów. Oczywiście w pełni zdajemy sobie sprawę z tego, że nic nie zastąpi miłości rodzicielskiej miłości i ciepła domowego ogniska – chcemy jednak, aby dzieciom mieszkało się choć trochę lepiej, bardziej kolorowo…

W ramach pomocy dzieciom niepełnosprawnym Zarząd Fundacji oprócz całorocznego wsparcia finansowego ma zamiar utworzyć bezpłatne i profesjonalne centrum rehabilitacyjne.

Nasze cele

Już dziś koniecznie polub nas na Facebooku!
part of: Vantis Holding
© Copyrights 2016, Wszelkie prawa zastrzeżone przez zaangazowani.org