TOP-pozycjonowanie

TOP-pozycjonowanie
ul. Jadcza 290
33-389 Jazowsko

www.top-pozycjonowanie.pl

O naszej firmie

Top-pozycjonowanie to wyspecjalizowany i niezależna firma, zajmująca się profesjonalnymi rozwiązaniami SEO/SEM.

Głównym celem naszej firmy jest podnoszenie pozycji wybranych przez Klientów fraz w wyszukiwarkach. Doświadczenie od 2006 oraz coraz nowsze i innowacyjne rozwiązania, które sukcesywnie wdrażamy, gwarantują naszym Klientom 100% satysfakcji z wykonywanych przez nas usług. Wychodzimy z założenia, że w dążeniu do doskonałości nie ma mety i dlatego stale zwiększamy innowacyjności i konkurencyjność naszych usług. Codziennie zastanawiamy się, co jeszcze możemy zrobić, aby nasza oferta i wyniki były lepsze, a zyski i zadowolenie naszych klientów rosło.

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z Top-pozycjonowanie?

Pozycjonujemy od 2006 roku. Dzięki specjalnemu programowi lojalnościowemu nasi Klienci mogą pozycjonować się za darmo. Pobieramy opłaty tylko za efekty. Nie pobieramy opłat instalacyjnych. Zajmujemy się tylko pozycjonowaniem - wąska specjalizacja zapewnia najlepsze wyniki. Zapewniamy najwyższą skuteczność działania. Oferujemy elastyczne warunki umowy. Mamy konkurencyjne ceny.

Cele, które wspieramy jako Organizacja Społecznie Zaangażowana

 • Nie pozwól mi utonąć

  Gdzieś przeczytałam taką metaforę, że autyzm jest jak woda. Gdy się w niej dziecko zanurzy tylko trochę i nie umie pływać to nic mu się nie stanie. Natomiast, gdy wejdzie do wody po szyję, a przykryje go fala to tonie. Zanurzonemu w autyzmie ... Czytaj więcej

  wpłaciło: 4 osób
  185,00 zł (4.74%)
  Potrzebne jeszcze: 3 715,00 zł
  Kwota celu: 3 900,00 zł

  Organizacja Społecznie Zaangażowana wspierająca cel:

Już dziś koniecznie polub nas na Facebooku!
part of: Vantis Holding
© Copyrights 2016, Wszelkie prawa zastrzeżone przez zaangazowani.org