MUSCHELKA

MUSCHELKA
ul. Chełmska 21/21 lok 16
00-724 Warszawa

mushchelka.com.pl

O naszej firmie

Mushchelka Group powstała w celu promocji artystów z różnych dziedzin kultury i sztuki. Od lipca 2014 roku bierze pod swe skrzydła wyjątkowych twórców, marzycieli, wizjonerów o nieszablonowej wyobraźni i ciekawej wizji. Pomaga im w tworzeniu pięknych i uniwersalnych pomników, autorskich dzieł, którymi będą zachwycać się widzowie nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Przedsięwzięcie to jest klasycznie rozumianym kolektywem, na którego sukces składa się kilka sprawnie funkcjonujących i współdziałających ze sobą zespołów. Ich zadaniem jest kreowanie twórczego fermentu wokół Portalu Ludzi Sztuki oraz innych projektów firmy, a także realizacja wyznaczonych w ich ramach działań. Nadrzędnym celem działalności firmy jest dobro artystów, którzy nam zaufają, a także korzystanie z nieskończonych możliwości oferowanych przez współczesny zglobalizowany świat. Dla Roberta Ziółka – prezesa, sztuka zawsze oznaczała coś więcej niż tylko masowo konsumowane i z miejsca zapominane filmy, koncerty czy wystawy malarskie. Podróżując po całym świecie, miał okazję zapoznać się z wieloma kulturami i ich specyfiką, a także z funkcjonującymi w nich artystami. Dosyć szybko doszedł do wniosku, że wszystkie osoby aspirujące do tworzenia dzieł kultury i sztuki mają ten sam problem, niezależnie od kraju czy szerokości geograficznej – brak miejsca, w którym mogliby prezentować swoje prace oraz wymieniać się doświadczeniami.

Stało się to impulsem do stworzenia Portalu Ludzi Sztuki, innowacyjnego projektu mającego na celu zrzeszanie twórców z różnych dziedzin kultury i sztuki oraz zapewnianie im szeregu narzędzi promocyjnych, dzięki którym będą mogli łatwiej podzielić się ze światem swoimi osiągnięciami. Umieszczanie swojej twórczości na Portalu Ludzi Sztuki jest całkowicie darmowe i skierowane do różnych kategorii sztuki. Powstał podstawowy podział na kategorie główne: Obraz, Słowo, Ruch, Dźwięk, które mają wiele podkategorii i dają szansę wielu polskim artystom w szeroko pojętej kulturze na pokazanie swojej twórczości. Jest to jedyny taki portal w Polsce, skupiający różne kategorie sztuki. Powołaliśmy również eksperckie ciało doradcze i tak oto na Portalu znalazło się wielu ekspertów i mentorów z różnych dziedzin sztuki. Służą oni przede wszystkim radą oraz konstruktywną opinią jak także wskazują na wyjątkowych ludzi, którzy poprzez swoją pasję artystyczną tworzą polską kulturę.

Portal Ludzi Sztuki to miejsce dla ludzi szukających szansy i pomocy w drodze do osiągnięcia sukcesu. Będziemy dumni, kiedy przy odrobinie naszej pomocy Wasze prace będą rozpoznawalne i pożądane a Wasza pasja i talent będą staną się sposobem na życie. www.portalludzisztuki.pl

Spełniamy marzenia, wspieramy polskich artystów i prezentujmy ich talent światu.

POSIADAMY NASZĄ FUNDACJĘ: http://fundacjaludzisztuki.pl/

Fundacja Ludzi Sztuki powstała, by wspierać młodych, kreatywnych, pełnych pasji polskich artystów z różnych dziedzin kultury i sztuki. Z pasji tworzenia i wdrażania nowych, niepowtarzalnych projektów organizacja bierze pod swe opiekuńcze skrzydła wyjątkowych twórców, marzycieli, wizjonerów oraz artystów o nieszablonowej wyobraźni i ciekawej wizji. Pomaga im w stawianiu pięknych i uniwersalnych narodowych pomników, tworzeniu autorskich dzieł, którymi będą zachwycać się widzowie nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Każda artystyczna dusza potrzebuje zaufanego patrona, jak również partnera, który pomoże mu wypromować jego twórczość i jednocześnie zrobi wszystko, by po drodze nie zatracić tego, co w danym dziele było najważniejsze.

Jesteśmy otwarci na współpracę wszędzie tam, gdzie doceniane są podobne wartości.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego działania razem z nami!

Pamiętaj – Jedno z najlepszych uczuć na świecie to patrzenie na uśmiech na czyjejś twarzy i pewność, że pojawił się dzięki Tobie!

 

Cele, które wspieramy jako Organizacja Społecznie Zaangażowana

 • Polski Festiwal Sztuki Orzeł 2016

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż jesienią 2016 roku zainaugurowany zostanie Polski Festiwal Sztuki Orzeł 2016. Ten multimedialny festiwal prezentować będzie artystyczne osiągnięcia debiutujących twórców... Czytaj więcej

  wpłaciło: 0 osób
  0,00 zł (0.00%)
  Potrzebne jeszcze: 200 000,00 zł
  Kwota celu: 200 000,00 zł

  Organizacja Społecznie Zaangażowana wspierająca cel:

Już dziś koniecznie polub nas na Facebooku!
part of: Vantis Holding
© Copyrights 2016, Wszelkie prawa zastrzeżone przez zaangazowani.org