APS

APS
ul. Zamieście 1
34-650 Tymbark

www.aps.malopolska.pl

O naszej firmie

Głównym obszarem działalności firmy APS Sułkowski Piotr jest świadczenie usług doradczych i szkoleniowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą instytucji i przedsiębiorców w zakresie pozyskiwania i absorpcji środków z funduszy zewnętrznych (unijnych, rządowych i innych).

Adresatami naszej oferty są zarówno klienci indywidualni jak firmy prywatne - przeważnie mikro oraz małe przedsiębiorstwa, instytucje publiczne i pozarządowe oraz rolnicy z terenu Małopolski i Śląska, którzy chcą uzyskać dofinansowanie ze środków zewnętrznych na swoje projekty lub uzyskać specjalistyczną wiedzę z tego zakresu. Ponadto korzystamy ze sprawdzonego grona wybitnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie funduszy strukturalnych, którzy zajmują się tą problematyką na co dzień.

Pomagamy klientom w diagnozowaniu problemów ich przedsiębiorstw, projektowaniu oraz wdrażaniu najlepszych rozwiązań oraz sposobów osiągania założonych celów. Nieustannie podnosimy własne kwalifikacje, rozwijamy umiejętności, aktualizujemy informacje ze świata funduszy unijnych, które ciągle się zmieniają.

Cele, które wspieramy jako Organizacja Społecznie Zaangażowana

 • Niszczycielska siła w środku mnie

  Witajcie! Nazywam się Bartek. Mam 7 lat. Jestem radosnym i zawsze uśmiechniętym dzieciakiem. Jednak, chociaż bardzo się staram nie rozwijam się, jak moi rówieśnicy. Tak naprawdę niewiem dokładnie, kiedy to s... Czytaj więcej

  wpłaciło: 1 osób
  55,00 zł (100.00%)
  Potrzebne jeszcze: zł
  Kwota celu: 55,00 zł

  Organizacja Społecznie Zaangażowana wspierająca cel:

Już dziś koniecznie polub nas na Facebooku!
part of: Vantis Holding
© Copyrights 2016, Wszelkie prawa zastrzeżone przez zaangazowani.org